بازار خرید و فروش دستگاه عیب یاب
خانه / دستگاه دیباگر / فروش دستگاه دیباگر با تخفیف ویژه

فروش دستگاه دیباگر با تخفیف ویژه

فروش دستگاه دیباگر با تخفیف ویژه آغاز شد. این دستگاه در مدل های مختلفی در بازار های فروش وجود دارد. هر یک از این انواع ویژگی های خاص خودشان را دارند. برای اطلاع از بهترین مدل دستگاه دیباگر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و دستگاه مورد نظرتان را بی دغدغه خریداری کنید.

دستگاه دیباگر

دستگاه دیباگر، بدون شک یکی از مهمترین و پرکاربردترین وسیله در تعمیرات و عیب یابی مادربرد است.

معنوی لغوی دیباگر، برطرف کننده عیب است.

دستگاه دیباگر [Debug Card] یک قطعه برای مشخص کردن عیب های احتمالی موجود در یک مادربرد است که معمولا بصورت یک کارت PCI برروی مادربرد نصب می شود و از این طریق می تواند با استفاده از چراغ های LED، صفحه نمایش (معمولا سون سگمنت) یا حتی نواختن یک صدای خاص تعمیر کار را از محل احتمالی که مشکل در آن بوجود آمده است با خبر می کند؛ البته این قطعه تنها می تواند کد های بایوس را خوانده و آن ها را نمایش دهد به همین دلیل نمی توان انتظار داشت که با نصب دیباگر برروی مادربرد می توان براحتی عیب آن را یافت، بلکه تنها می توان حدس زد که کدام بخش مشکل را ایجاد کرده است.

 فروش دستگاه دیباگر

به دستگاه دیباگر مادربرد، دستگاه عیب یابی مادربرد نیز گفته می شود.

خرید دستگاه دیباگر در دو نوع امکان پذیر است.

  • دیباگر دیجیتال
  • دیباگر اینترنال

دیباگر دیجیتال: این نوع دیباگر مخصوص مادربرد های با اسلات قدیمی و  دارای  برای مادربردهای PC استفاده میگردد.و یکی از مهمترین ویژگی های این دیباگر دیجیتال این است که نمایشگر ان در صورت خراب شدن به سادگی قابل تعویض میباشد.

فروش دستگاه دیباگر

دیباگر اینترنال: این دیباگر با توجه ورود تازه به بازار توجه بسیاری از تعمیرکاران را به خود جلب کرده و با تشخیص صحیح و کیفیت مطلوب آن جزء پر فروش ترین دیباگرها به شمار می آید.

دیباگر اینترنال مناسب برای تشخیص عیب مادربورد است.

دستگاه دیباگر

 

مجموعه ما تامین کننده انواع عیب یاب، در ارائه خدمات فروش و مشاوره و خدمات پس از فروش دستگاه دیباگر پیشتاز است. در صورت وجود هر گونه سوال و مشاوره می توانید با مشاوران در این حوزه در ارتباط باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.eibyab.ir
پست الکترونیکی: tahmasebi911.61@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش دیباگر پنتاگون

فروش دیباگر پنتاگون با شرایط عالی

فروش دیباگر پنتاگون با شرایط عالی از طریق سایت ما امکان پذیر است. مجموعه ما …

کانال تلگرام