بازار خرید و فروش دستگاه عیب یاب
خانه / تستر ریموت کنترل / سایت خرید بهترین تستر ریموت کنترل

سایت خرید بهترین تستر ریموت کنترل

سایت خرید بهترین تستر ریموت کنترل انواع این تستر را با قیمتی بسیار مناسب به فروش می رساند. چنانچه قصد خرید تستر ریموت کنترل را دارید، از طریق همین سایت اقدام کنید و آن را در کمترین زمان تحویل بگیرید.

تستر ریموت کنترل چیست و چگونه کار میکند؟

تستر ریموت کنترل

از تستر ریموت کنترل برای تست و عیب یابی انواع ریموت کنترل استفاده می شود. هنگامی که ریموت کنترل دچار اشکال می شود مشکلات بسیاری را در زندگی روز مره پدید می آورد.

شما ابتدا بایستی موارد زیر را چک کنید و سپس با از استفاده این تستر کنترل به رفع مشکل به وجود آمده بپردازید.

  • تمام شدن باطری ریموت کنترل
  • خراب شدن ریموت کنترل
  • خراب شدن برد دستگاه گیرنده

مدار ساده تست کنترل از راه دور ابزاری برای تست انواع کنترلهای دستی می باشد. این تستر ساده می تواند یک وسیله خوب برای تست سالمی یا خراب بودن انواع کنترلهای دستی باشد.

در ساخت این تستر از فرستنده_گیرنده مادون قرمز یا به اصطلاح سنسور IR، مدل TSOP1738 استفاده میشود. این نوع سنسور یک گیرنده مینیاتوری مادون قرمز است که با لایه ایی از رزین پوشانده شده است، و در سیستم های کنترل از راه دور استفاده می شود. در واقع نوعی دیود است که مقاومتش با تغییر میزان اشعه مادون قرمز در محیط تغییر می کند.

خرید بهترین تستر ریموت کنترل

خرید بهترین تستر ریموت کنترل

ممکن شما در جایی دور از دسترس مراکز خرید و فروش انواع تستر و عیب یاب از جمله تستر ریموت کنترل باشید. و یا اینکه هنگام خرید این تستر میان این همه برند های داخلی و خارجی دچار تردید باشید.

مجموعه ما به عنوان تامین کننده انواع تستر و عیب یاب در مشاوره، فروش و خدمات پس از فروش انواع تستر ریموت کنترل پیشتاز است. شما می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و این دستگاه را در کمترین زمان ممکن خریداری کنید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.eibyab.ir
پست الکترونیکی: tahmasebi911.61@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش تستر ریموت کنترل

پخش تستر ریموت کنترل با قیمت ارزان

پخش تستر ریموت کنترل با قیمت ارزان و کیفیتی مرغوب برای تست و عیب یابی …

کانال تلگرام