بازار خرید و فروش دستگاه عیب یاب
خانه / تستر شبکه / خرید اینترنتی تستر شبکه ارزان قیمت

خرید اینترنتی تستر شبکه ارزان قیمت

خرید اینترنتی تستر شبکه ارزان قیمت مناسب برای تعمیرکاران کابل شبکه در سایت فروش انواع عیب یاب و تستر امکان پذیر است. با توجه به ضرورت استفاده از این تستر شبکه کشور های زیادی اقدام به تولید آن کرده اند. برای سفارش این محصول با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را در انتخاب این تستر راهنمایی کنند.

تستر شبکه چیست و چگونه کار می کند؟

برای بررسی صحت عملکرد کابل شبکه و کانکتور شبکه از وسیله ای به نام تستر شبکه استفاده می کنند. تستر شبکه وسیله ای دو تکه است که در هر قطعه ی آن یک فیش شبکه تعبیه شده است. برای تست یک کابل شبکه باید دو سر کابل را به دو فیش تستر متصل کنید.

تستر شبکه

تستر های شبکه انواع مختلفی دارند.برخی از تسترهای شبکه تنها به منظور تست برقراری ارتباط بین مسیرهای ارتباطی مورد استفاده قرار می گیرند اما در نوع پیشرفته تر این دستگاه ارتباط سایر پارامترها همچون متراژ و مکان قطعی کابل نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

روش کار تستر شبکه به این شکل است که تستر شبکه سیگنالی را به درون کابل های مسی وارد می کند و این سیگنال میدان مغناطیسی بزرگی را به وجود می آورد. که در اثر آن الکترون مربوط به زوج ها برروی یکدیگر القا شده و مجموعه ای از پارامترهای افت خط به وجود می آید. این مسئله به معنی وجود مشکل در این کابل هاست.

تستر کابل شبکه

کاربرد تستر کابل شبکه

  • کیفیت کابل مسی
  • نحوه سربندی کابل مسی
  • مقاومت کابل مسی

خرید اینترنتی تستر شبکه

خرید اینترنتی تستر شبکه

خرید اینترنتی تستر شبکه سریع ترین راه برای تهیه این محصول است. امروزه با توجه به وجود فضای اینترنت و مزایای خرید اینترنتی افراد جامعه دیگر به دنبال تهیه محصولات به شیوه ی سنتی نیستند. چراکه از این طریق می توانند به طور غیر حضوری به تهیه ی محصولات مورد نظرشان بپردازند.

مزایای خرید اینترنتی تستر شبکه

  • صرفه جویی در زمان
  • صرفه جویی در سوخت
  • مقایسه قیمت ها
  • دسترسی 24 ساعته

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.eibyab.ir
پست الکترونیکی: tahmasebi911.61@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خریدانواع تستر کابل شبکه knet

خرید تستر کابل شبکه knet با قیمتی بسیار ارزان و کیفیتی مناسب از طریق این …

کانال تلگرام