بازار خرید و فروش دستگاه عیب یاب
خانه / دیاگ لانچ / خرید آنلاین انواع دیاگ لانچ

خرید آنلاین انواع دیاگ لانچ

دیاگ لانچ از بهترین و پر استفاده ترین انواع دیاگ ها در دنیا منجمله ایران است. خرید آنلاین انواع دیاگ لانچ از طریق این مرکز مجازی امکان پذیر است. از طریق خرید آنلاین و عدم نیاز به مراجعه حضوری می توانید در هر کجای ایران که باشید، بدون نیاز به مراجعه حضوری این عیب یاب را به راحتی خریداری کنید.

دیاگ چیست و چگونه موجب عیب یابی خودرو ها می شود؟

دیاگ چیست

خودرو هایی که دارای سیستم های انژکتوری هستند، مجهز به ECU است که به آن کامپیوتر خودرو میباشند. ECU تمامی فعالیت های خودرو یعنی فعالیت های الکترونیکی و مکانیکی آن را زیر نظر دارد و تمامی عملیات های آن را ثبت می کند. دیاگ وسیله ای است که به عیب یابی این گونه خودرو ها کمک می کند و با اتصال به ECU و با آنالیز کردن آنها و اشکلات آن پی می برد.

دیاگ از چه اجزایی تشکیل شده است؟

 1. کامپیوتر
 2. سخت افزار یا اینترفیس
 3. کابل‌های رابط و کانکتورها
 4. نرم افزار دیاگ خودرو

دیاگ لانچ launch

دیاگ لانچ

دیاگ لانچ در کشور چین در سری ها و انواع متنوعی تولید می شود. این دیاگ مولتی برند است. این دیاگ قابلیت اکثر خودروهای ایرانی و خارجی را دارد. از معروف ترین انواع این دیاگ می توان به مدل x-431 و ایزی دیاگ اشاره کرد. نمایندگی فروش دیاگ لانچ نیز در این مرکز این دیاگ را با حذف واسطه ها در اختیار شما قرار می دهد.

مزایای کلی دیاگ لانچ

 • خواندن و پاک کردن خطاها
 • خواندن پارامترها
 • تست عملگرها
 • آداپتیشن و ریست سرویس خودرو ها
 • قابلیت تعریف سوئیچ
 • قابلیت ریست سیستم ترمز
 • قابلیت ریست روغن
 • قابلیت ریست یونیت کنترل کیسه هوا (ایربگ)
 • قابلیت ریست باتری
 • قابلیت ریست سیستم کنترل باد تایر
 • پوشش دهی انواع خودروها

دیاگ x-431 لانچ

دیاگ لانچ

این دیاگ از نمونه دیاگ های قدرتمند دنیا است. که قابلیت های بسیار خوبی دارد و با طیف وسیعی از وسایل نقلیه سازگاری دارد.

از خصوصیات نرم افزاری دیاگ لانچ می توان سرعت بالا و برخورداری از بیش از اکثر برند های نرم افزار ها همراه با بروز رسانی رایگان اشاره کرد.

مولتی دیاگ لانچ easy diag

مولتی دیاگ لانچ

ایزی دیاگ لانچ از بهترین انواع تولیدی کارخانه لانچ است که موفق به پوشش و عیب یابی خودرو های خارجی شده است. این دیاگ برای عیب یابی خودرو های داخلی ایران نیز مورد استفاده قرار می گیرد. پوشش بالا در عیب یابی محصولات خودروسازهای بین المللی در کنار قیمت بسیار مناسب و عملکرد خوب این دستگاه، سبب شده تا دیاگ لانچگزینه ای چشم گیر باشد. از مشخصات اصلی این دستگاه میتوان آپدیت آنلاین و سرعت بسیار بالای دستگاه در عیب یابی و نمایش پارامترها اشاره نمود.

خرید آنلاین دیاگ لانچ

خرید آنلاین و اینترنتی ویژه افرادی است که فرصت کافی برای رفتن به مراکز فروش را ندارند و یا اینکه امکان دسترسی به این مراکز برایشان فراهم نیست.

فرقی نمی کند که در چه مکانی حضور داشته باشید فقط و فقط با دسترسی به اینترنت و با استفاده از موتور جست و جوی گوگل به راحتی می توانید برای و از طریق سایت بازار خرید انواع عیب یاب به خرید مرغوب ترین دیاگ لانچ اقدام کنید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.eibyab.ir
پست الکترونیکی: tahmasebi911.61@gmail.com
کانال تلگرام