بازار خرید و فروش دستگاه عیب یاب
خانه / دیاگ خودرو / خرید عمده دیاگ انواع خودرو

خرید عمده دیاگ انواع خودرو

دیاگ دستگاهی برای عیب یابی خودرو های امروزی است. خرید عمده دیاگ انواع خودرو مناسب برای تعمیرکاران و مغازه داران تجهیزات تعمیرگاهی از طریق این مرکز فروش امکان پذیر است. برای اطلاع از قیمت و موجودی تماس بگیرید.

دیاگ و انواع آن

خرید عمده دیاگ خودرو

دیاگ دستگاهی است که تعمیرکاران برای عیب یابی قسمت های مختلف خودرو به آن نیاز دارند و با توجه به پیچیده بودن سیستم خودرو ها بدون استفاده از دیاگ کار عیب یابی بسیار دشوار است. در این صورت با توجه به نیاز ضروری به دیاگ کشور های زیادی اقدام به تولید دیاگ کردند که ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست.

انواع دیاگ

خرید دستگاه دیاگ در دو نوع زیر امکان پذیر است.

  1. دیاگ شرکتی
  2. دیاگ مولتی برند

دیاگ های شرکتی توسط کارخانه ی سازنده تولید می شوند و مخصوص خودرو های تولید همان کارخانه می باشند. این دیاگ ها از کارایی بالایی برخوردارند و بسیار مناسب اند.

دیاگ مولتی برند دستگاه هایی هستند که اورجینال کارخانه تولیدی نمی باشند و از این رو قابلیت های کمتری نسبت به دیاگ های شرکتی دارند. این دیاگ ها چندین برند متفاوت را پشتیبانی می کنند که قابلیت پشتیبانی از هر برند نیز بسته به شرکت سازنده و نوع دستگاه متفاوت می باشد.

خرید عمده دیاگ خودرو

خرید عمده دیاگ

برای خرید عمده دیاگ لازم است با تامین کننده های اصلی این محصول در ارتباط باشید تا بتوانید به طور مستقیم با قیمتی ارزان انواع دیاگ ها را برای عیب یابی خودرو های داخلی و خارجی تهیه کنید.

این مجموعه از تامین کننده های اصلی انواع دیاگ می باشد و هر نوع دیاگ را در کمترین زمان و در هر مقداری که مد نظرتان هست در اختیار شما قرار می دهد. همچنین شما می توانید از طریق خرید اینترنتی دیاگ نیز اقدام کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.eibyab.ir
پست الکترونیکی: tahmasebi911.61@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی دیاگ

فروش اینترنتی دیاگ ام وی ام

فروش اینترنتی دیاگ ام وی ام ویژه تعمیرکاران این خودرو در سراسر کشور با قیمتی …

کانال تلگرام